UK Version for english language users


To jest stara, nierozwijana już wersja naszej strony. Aktualne wydarzenia znajduja się w naszym nowym serwisie.


Krótkie podsumowanie

Wspaniały jubileusz 100-lecia polskiej akwarystyki za nami. Rok 2010 to pierwszy krok w następne stulecie. Wiele minionych, wspaniałych imprez, działań i naszych wysiłków z poprzedniego stulecia nie pozostaje bez znaczenia dla przyszłości, na długo zagości w naszej pamięci. Polska akwarystyka jest dostrzegana i wspierana przez różne kręgi społeczne.
„AQUAKRIS” bieżący rok rozpoczął pracowicie i owocnie. Wspaniała współpraca z MTP w Poznaniu oraz rozszerzenie współdziałania z polskimi firmami kreującymi jakość naszej akwarystyki.
Premierę miała kolejna generacja mojego biopodłoża dla akwariów roślinnych z linii akwa-grunt: „Natural substrate”.
Ostatnimi czasy wystawy moje są zawiązane tematycznie ze wspaniałym projektem „Pomnik gospodarstwa wiejskiego wieku XIX”, którą realizuję we współpracy w Władzami Lokalnymi oraz Fundacją Porozumienie Wzgórz Dalkowskich. Stad też dziwne akwaria w ulach, brzozowa brama czy zabudowa retro.
Mimo ciężkiej zimy i dużych mrozów udało się przygotować wystawę na powierzchni 30m2 na poznańskie targi AQUAZOO 2010. Z tej też okazji postanowiłem przekazać akwarium do ośrodka szkolno-wychowawczego w Poznaniu. Dziękuję tym, którzy rozumieją ten problem i wsparli mnie: firmy DIVERSA, AQUA SZUT i TROPICAL.
W połowie lutego odbyła się następna wystawa w polkowickim Aqua Hotelu. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili moje pokazy.
Moi drodzy, wszystkie miłe spotkania z Wami są dla mnie wielką przyjemnością, a rozmowy i dyskusje jakby drogowskazem.

Następny mój wyjazd wspólnie z Fundacją Porozumienie Wzgórz Dalkowskich na Międzynarodowe Targi Agroturystyki do Kielc w dniach 9-11 kwietnia 2010.
 

Opcje ArtykułuUWAGA: Firma AQUAKRIS nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wyświetlane reklamy i nie ma nic wspólnego z ich treścią.


 Prawa Autorskie © 2020 Aquakris
 Wszelkie znaki handlowe i prawa autorskie należą do ich właścicieli.
powered by El Greco