UK Version for english language users


To jest stara, nierozwijana już wersja naszej strony. Aktualne wydarzenia znajduja się w naszym nowym serwisie.


Interzoo 2006

Norymberga - piękne, historyczne miejsce. Na granicy miasta wspaniały zespół hal targowych. Dzięki firmie AQUAEL miałem okazję uczestniczyć w największych targach światowych. Zrozumiałem, jak ważną sprawą są tego typu imprezy dla producentów i handlowców, jaki ogrom pracy zbudowania i przygotowania stoiska do ekspozycji. Powierzono mi urządzenie akwarium zdobiącego stoisko firmy AQUAEL.Zadanie bardzo odpowiedzialne: po pierwsze ze względu na rangę targów, po drugie obok mnie na stoisku było też dwóch wybitnych akwarystów z Polski i Niemiec.
Otrzymałem największe akwarium (typ Delux) o wymiarach 180x50x50. Zbiornik stosunkowo wąski do jego długości. Po zainstalowaniu tła akwarium uległo jeszcze zwężeniu około 5 cm.
Targi to nie wystawa akwarystyczna, to właściwie prezentacja produktów, a moją rolą było stworzyć właściwą kompozycję. W wąskim akwarium, a zwłaszcza w tle z piaskową skałą, trudno jest uzyskać głębię i złudzenie przestrzeni. Jak zawsze pomocni okazali się moi "pupile" - rośliny z mojej hodowli. Powstało jakby urwisko skały piaskowej, ładnie zarośnięte roślinami, pośród których duży, nadpalony, rozkładający się pień-korzeń drzewa, również z mojej kolekcji. Naturalnie wykopany, nadpalony pień, oczywiście właściwie preparowany i przygotowany zaświadczał o niszczycielskiej roli ognia w ręku człowieka. Stoisko AQUAEL'a cieszyło się dużym zainteresowaniem kontrahentów, a moje akwarium oddaję Państwa ocenie. Galeria
Miałem okazję spotkać i poznać wielu przedstawicieli firm, jak również wielu przyjaciół akwarystów z Polski odwiedzających targi. Wkrótce na mojej poczcie pojawiły się pozdrowienia oraz oferty współpracy z różnych krajów (nawet Chin).
Wszystkim serdecznie dziękuję, a w szczególny sposób Państwu Jankiewiczom (firma AQUAEL) oraz firmie TROPICAL (za codzienną kawę na stoisku ;)

 

Opcje ArtykułuUWAGA: Firma AQUAKRIS nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wyświetlane reklamy i nie ma nic wspólnego z ich treścią.


 Prawa Autorskie © 2020 Aquakris
 Wszelkie znaki handlowe i prawa autorskie należą do ich właścicieli.
powered by El Greco